Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY ZAGRANICZNE - FRANCJA

               

          

   

  

   

  

   

  

  

   

   

   

   

   

KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Zakwaterowanie u Rodzin

Francja, Paryż

wiek uczestników: od 12 lat


Wyjazdy Językowe

Francja - Paryż

Paryż, jedna z najpiękniejszych metropolii świata, nazywana "Miastem Świata" lub "Miastem zakochanych". Ulice Paryża to nieskończoność znanych na całym świecie pomników i zabytków (Wieża Eiffla, katedra Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny czy Pałac Inwalidów).

 

W tym mieście zawsze coś się dzieje i zawsze coś mile zaskoczy. Poza tym, różnorodna i bogata scena artystyczna oraz literacka czyni z Paryża idealne miejsce do nauki języka oraz daje możliwość zagłębienia się w kulturę francuską i paryski styl życia.

 

Spacerując brzegami Sekwany, malowniczymi uliczkami nie jeden raz będziesz się rozkoszował widokami zapierającymi dech w piersiach.

SZKOŁA

Szkoła położona jest w centrum Paryża, blisko stacji metra. Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonym budynku szkoły. Sale lekcyjne wyposażone są w sprzęt audio-video, komputery. Szkoła posiada akredytację Francuskiego Ministerstwa Edukacji.

NAUKA

Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 10-12 osób. Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek. Po przyjeździe, kursanci kwalifikowani są do poszczególnych grup na podstawie testu wstępnego, po zakończeniu kursu otrzymują certyfikat. Lekcje trwają po 45 minut i odbywają sie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 12:30.

Kurs standardowy:

20 godzin w tygodniu

ZAKWATEROWANIE

U rodzin: w pokojach 1 lub 2-osobowych. Dotarcie do szkoły może potrwać 10 minut. Łazienka często dzielona jest domownikami. Pierwszego dnia pobytu, rodzina pokazuje jak najszybciej i najkrócej dostać sie do szkoły. Większość rodzin mieszka w pobliżu szkoły.

WYŻYWIENIE

U rodzin: 3 posiłki dziennie.

TERMINY

Termin wyjazdów indywidualnych dowolny, w ciągu całego roku szkolnego oraz wakacji z wyjątkiem dni świątecznych we Francji przy wcześniejszym utworzeniu grupy.
Wyjazdy grupowe (z transportem, opieką przedstawiciela biura Salut Voyages oraz polskich opiekunów, dodatkowym programem według oferty biura) organizowane są podczas wakacji lub na życzenie Klienta (oferta dla szkół lub innych grup zorganizowanych).

PROGRAM DODATKOWY

Szkoła oferuje bogaty program kulturalno-rozrywkowy, w godzinach popołudniowych, obejmujący wycieczki z przewodnikiem po Paryżu, wyjścia do teatrów, na koncerty. Program dodatkowy płatny jest na miejscu. Koszt wycieczek od 15 do 50 euro.


TRANSPORT

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania transportu samolotem lub autokarem z różnych miast w Polsce. Transfer z lotnisk Paryża lub dworca do miejsca zakwaterowania jest w cenie kursu. Uczestnicy kursu zawożeni są do miejsca zakwaterowania przez przedstawiciela szkoły lub rodzinę goszczącą.

OPIEKA

Dla grup zorganizowanych, młodzież podczas pobytu jest pod całodobową opieką przedstawiciela biura Salut Voyages oraz polskich opiekunów grupy.

CENA

 - 450 euro/tydzień (7 dni)
 - 800 euro/2 tygodnie (14 dni)

Powyższe kwoty przeliczane są na złotówki wedle obowiązującego kursu NBP, na dzień podpisania umowy.

Cena obejmuje

* kurs językowy wg. wybranej opcji
* zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (6 lub 13 nocy, wedle wybranej opcji)
* pełne wyżywienie
* ubezpieczenie KL/NNW/bagaż
* transfer z lotniska lub dworca
* certyfikat ukończenia kursu
* materiały do nauki
* opłaty wpisowej w wysokości 150 zł (doliczanej do ceny standardowej przy podpisaniu umowy)
* dodatkowego noclegu - 35 euro/doba (z wyżywieniem)

Cena nie obejmuje

* transportu
* przejazdów lokalnych
* programu dodatkowego (płatny w szkole)
* dopłata za zakwaterowanie w pokojach 1-os.: 50 euro

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved