Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY ZAGRANICZNE - FRANCJA

               

          

   

  

  

   

  

   

   

   

  

   

 

 

  

LAZUROWE WAKACJE

z nauką języka francuskiego

Zakwaterowanie u Rodzin

Francja, Nicea

wiek uczestników: 14-17 lat i osoby pełnoletnie


Lazurowe Wakacje z nauką francuskiego
Wenecja, Rawenna, Rimini, Park Włochy w miniaturze, Monaco, Nicea, Park Marineland...

Termin:
12.08 - 22.08.2010
Wiek:
14-17 lat i osoby pełnoletnie

Nicea to piękny, nadmorski kurort turystyczny - jeden z najbardziej eleganckich i najchętniej odwiedzanych przez turystów z całego świata. Oprócz cudownych krajobrazów, lazurowej wody i niezwykłego klimatu, miasto to ma także do zaoferowania liczne atrakcje (muzea, ruiny rzymskich term i amfiteatru). Wizytówką miasta jest niewątpliwie znana na całym świecie Promenada Anglików (Promenade des Anglais) z początku XIX wieku wraz z ogrodem Jardin Albert I.

SZKOŁA

Szkoła usytuowana jest w sercu Nicei a dojście do plaży oraz sławnej Promenade des Anglais zajmuje zaledwie 2 minuty drogi spacerkiem. Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonym budynku szkoły. Sale lekcyjne wyposażone są w sprzęt audio-video, komputery. Szkoła posiada rekomendację Francuskiego Ministerstwa Edukacji.

NAUKA

Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 10-12 osób. Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek. Po przyjeździe, kursanci kwalifikowani są do poszczególnych grup na podstawie testu wstępnego, po zakończeniu kursu otrzymują certyfikat. Lekcje trwaja po 45 minut i odbywają sie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 12:30.

Kurs standardowy: 20 godzin w tygodniu

ZAKWATEROWANIE

U rodzin: w pokojach 1 lub 2-osobowych. Dotarcie do szkoły może potrwać 10 minut. Łazienka często dzielona jest domownikami. Pierwszego dnia pobytu, rodzina pokazuje jak najszybciej i najkrócej dostać sie do szkoły. Większość rodzin mieszka w pobliżu szkoły.

WYŻYWIENIE

U rodzin: 3 posiłki dziennie serwowane przez rodzinę goszczącą. Wspólne posiłki pozwolą doskonalić kompetencje językowe uczestników, przybliżyć kulturę francuską i poznać codzienne życie w rodzinie francuskiej.
 

TRANSPORT
Transport komfortowym autokarem, klimatyzacja, WC, bar, DVD, rozkładane fotele. W czasie przejazdu przewidziane są postoje na ciepłe posiłki (płatne we własnym zakresie) oraz krótki odpoczynek.

OPIEKA

Młodzież zarówno podczas przelotu jak i podczas pobytu jest pod opieką przedstawiciela biura Salut Voyages. W przypadku programów łączonych (sportowo-językowych), przedstawiciel biura Salut, wychowawca/opiekun grupy jest w pobliżu, w zależności od potrzeb uczestników.

ATRAKCJE DODATKOWY

Szkoła oferuje program kulturalno-rozrywkowy w godzinach popołudniowych, obejmujący wycieczki z przewodnikiem po Nicei, wyjścia do teatrów, na koncerty, jak również możliwość organizacji wypraw po okolicy (Cannes, Antibes, Monaco). Program płatny w szkole. Koszt wycieczek od 15 do 50 euro. Istnieje również możliwość dołączenia do grupy kolonijnej Salut Voyages (Lazurowe Wakacje z tenisem) i uczestnictwo we wszystkich wycieczkach fakultatywnych realizowanych w czasie pobytu (Monaco, Marineland, Aquasplash, Grasse) oraz korzystanie w miarę możliwości z kortów tenisowych Hotelu Tennis Club la Vanade (8 km od Nicei).

PROGRAM

1 dzień

 - wyjazd w Warszawy ok. godz. 10.00 (Wrocław godz. 17.00)
 

2 dzień

 - przyjazd w godz. rannych w okolice Rimini, krótki odpoczynek na plaży, zwiedzanie Parku Włochy w miniaturze, wyjazd wieczorem do Nicei
 

3 dzień

 - dojazd w godzinach rannych do Nicei, zakwaterowanie u rodzin, rozpoczęcie programu
 

4-9 dzień

 – realizacja programu, zajęcia językowe w szkole do południa, po południu wycieczki po okolicy, plażowanie lub zajęcia dodatkowe, wieczory w gronie francuskich rodzin
 

10 dzień

 - wykwaterowanie, wyjazd z Nicei w godz. rannych, krótki odpoczynek w okolicy Rawenny, wyjazd do Wenecji, wieczorne zwiedzanie Wenecji, powrót do Polski
 

11 dzień

 - przyjazd do Warszawy ok. godz. 21.00 (Wrocław ok. godz. 14.00)
 

CENA
Cena: 2890 zł all Inclusive

Cena obejmuje

* transport komfortowym autokarem
* zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych u rodzin
* pełne wyżywienie (francuska kuchnia)
* profesjonalną opiekę przedstawiciela biura
* zwiedzanie Parku Włochy w miniaturze, Wenecji, okolic Rawenny i Rimini
* kurs językowy
* materiały do nauki
* certyfikat ukończenia kursu
* ubezpieczenie KL/NNW/bagaż

zapewniamy

* opiekę ze strony przedstawiciela Salut Voyages
* miejscową opiekę medyczną i ratowniczą
* pamiątkowe zdjęcia i film na CD oraz dyplom ukończenia kursu

informacje praktyczne

* Każy uczestnik musi mieć przy sobie ważny paszport.
* Zalecamy posiadanie europejskiej karty świadczeń NFZ.
* Każdy uczestnik powinien mieć 1 bagaż o ciężarze max. 15 kg. Za nadbagaż, dopłata we własnym zakresie przez uczestnika.
* Kieszonkowe: kieszonkowe w wysokości 100 euro na wycieczki fakultatywne (dla chętnych) oraz ok. 80 euro na własne wydatki.

Uwaga !!! Ograniczona ilość miejsc !!!

UWAGA!

Informacje na temat zbiórki uczestników zostaną podane w późniejszym czasie.

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved