Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OBOZY LETNIE - MRZEŻYNO

     

       

              

            

    

      

     

     

  

  

  

  

ROZTAŃCZONA AKADEMIA

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny PIRAMIDA

Polska, Mrzeżyno

wiek uczestników: 5-8 lat i 9-11 lat


Mrzeżyno - Roztańczona Akademia
Miejsce: Mrzeżyno
Zakwaterowanie: OWR "Piramida"
Wyżywienie: Pełne wyżywienie (4 posiłki)
 

Gdzie będziemy?
W Mrzeżynie. To nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. Klimat Mrzeżyna kształtuje otwarte morze – prądy powietrza i wiatry wiejące na ogół od strony morza, wzdłuż linii brzegu, powodują nieustanny napływ czystego powietrza pozbawionego pyłów i zanieczyszczeń, bogatego w jod. Położenie geograficzne Mrzeżyna stwarza korzystne warunki klimatyczne, wynikające z tzw. „aerozolu morskiego”, który jest naturalnym czynnikiem działającym leczniczo, szczególnie przy schorzeniach dróg oddechowych. Zawartość jodu w tej okolicy jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.

Gdzie mieszkamy?

W Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Piramida” położonym na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 1,5 h w odległości 200 m od linii brzegowej morza. Obiekt dysponuje pokojami 3, 4, 5-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym z balkonami i tv-sat. Do dyspozycji Młodych Tancerzy: duża stołówka, sala dyskotekowa z pełnym wyposażeniem, sala gimnastyczna ze sprzętem i przyrządami, sala do tenisa stołowego, sala tv, sala do gier. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i trzy stoły do tenisa stołowego, plac zabaw dla dzieci, rowery turystyczne. Obiekt dysponuje własnym basenem odkrytym z podgrzewaną wodą.

Co będziemy jeść?

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pierwszy posiłek ciepła kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Czym jedziemy?

Autokarem z Krakowa przez Katowice, Łódź. Z Wrocławia transfer busem do autokaru. Z Warszawy transfer busem do Łodzi, dalej transport autokarem do obiektu. Przyjazd do obiektu pierwszego dnia w godzinach wieczornych, powrót do Krakowa ostatniego dnia w godzinach wieczornych.
 
PKP z Krakowa, (miejsca siedzące - przedziały rezerwowane) do Kołobrzegu + transfer autokarowy do ośrodka. Wyjazd pierwszego dnia wieczorem, powrót ostatniego dnia rano. Z Katowic transfer uczestników busem do Krakowa.

Co zobaczymy?

Kołobrzeg – wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Kołobrzegu, impreza rozrywkowa „Piracka Przygoda w Trytonie” w czasie wycieczki do Kołobrzegu, wycieczki piesze i rowerowe po okolicy.

Co będziemy robić?

- ABC Młodego Tancerza – zapoznanie z kadrą, regulaminami;
- W zdrowym ciele zdrowy duch - aerobic, jogging, zajęcia sportowe, poznanie różnych wariantów rozgrzewek, stretching czyli ćwiczenia rozciągające, jak unikać urazów;
- Poznajemy zasady tańca na scenie oraz tworzenia układów tanecznych – choreografia;
- Elementy tańca dyskotekowego;
- Wprowadzenie do hip-hopu, salsy - podstawy gorącej samby, energicznej cha-cha, wesołego jive'a jak również dostojnego walca angielskiego i wirującego walca wiedeńskiego.
- Nauka choreografii formacyjnej;
- Prezencja sceniczna – jak dobrze czuć się na scenie, walczenie z tremą, nauka i wykonywanie makijażu scenicznego;
- „Taniec ponad wszystko” – pogawędka po obejrzeniu filmu „Step Up”, „Mamma-Mia”;
- Pokazy finałowe – zaprezentowanie nabytych umiejętności przez Młodych Tancerzy;
- Na zakończenie Dyplomy ukończenia XII Akademii Szkrabusiów i Dyplomy dla Młodych Tancerzy.

Co ponadto na Akademii?

Codzienne korzystanie z basenu, rejs statkiem po morzu, Taneczna Parada Kłamców, poznawanie sławnych tancerzy, chrzest Szkrabów-Tancerzy, Maraton Uśmiechu, konkurs piosenki, „Też mam talent” – prezentacja dla chętnych, zabawy integracyjne i świetlicowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami, spartakiada sportowa z nagrodami, zajęcia sportowe na boiskach i w sali gimnastycznej, plażowanie i kąpiele w morzu.
 
Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 13 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą (1 opiekun na 15 osób), opiekę medyczną, opiekę ratownika, opiekę instruktora tańca, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 5.000 zł.
 

L10MPA1

1465.00 (FB4) zł

Sprzedaż zakończona

Cena z Krakowa, Katowic i Łodzi.

Dopłata dla pozostałych miejscowości.

2010-06-27 2010-07-10

L10MPAP1

1450.00 (FB4) zł

Sprzedaż zakończona

PKP. Wyjazd z Krakowa, Katowic (dopłata 40 zł) lub dojazd własny

2010-07-10 2010-07-25

L10MPA2

1465.00 (FB4) zł

Sprzedaż zakończona

Cena z Krakowa, Katowic i Łodzi. Dopłata dla pozostałych miejscowości.

2010-07-11 2010-07-24

L10MPA3

1465.00 (FB4) zł

Sprzedaż zakończona

Cena z Krakowa, Katowic i Łodzi. Dopłata dla pozostałych miejscowości.

2010-07-25 2010-08-07

    

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved