Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

  

   

   

   

   

OBÓZ GITAROWY

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 12-18 lat


OBÓZ GITAROWY
Wiek uczestników: 12-18 lat

Miejscowość: Murzasichle


ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, sala dyskotekowa, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.

Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł
13.07-24.07.2010 - 1399 zł
24.07-04.08.2010 - 1399 zł
04.08-15.08.2010 - 1399 zł
 

SUPER WARSZTATY GITAROWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH !!!

Dlaczego to nie brzmi? Jak złapać dany akord? Jak poprawnie kostkować oraz grać palcami? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na obozie gitarowym w Murzasichle!
Obóz gitarowy skierowany jest do zupełnie początkujących gitarzystów, oraz dla tych, którzy potrafią już co nie co zagrać, a chcieliby podszlifować swoje umiejętności. Są to intensywne warsztaty gitarowe prowadzone przez najlepszych absolwentów akademii muzycznych. Jeśli interesuje Cię granie bluesa, piosenek z radia, rocka, funky, jazzu, muzyki klasycznej lub chcesz nauczyć się improwizować obóz gitarowy jest właśnie dla Ciebie!

Gitarowe ABC

Nauka akordów, poprawne zakładanie strun, strojenie gitary.

Słownik początkującego gitarzysty

a w nim wyjaśnienia: co to są interwały, nazwy interwałów, interwały złożone, co to takiego flażolety, co to akord, harmonia, improwizacja, dźwięki w muzyce, rytm, tempo itp.

Technika gry palcami

Na tych zajęciach dowiesz się jak należy poprawnie ustawić nadgarstek do gry palcami, jak uderzać palcami w struny, jak powinien pracować kciuk podczas gry palcami, jak uderzać cały akordy, podczas gry palcami oraz jak powinien wtedy pracować nadgarstek.

Improwizacja

Dzięki tym zajęciom dowiesz się, jakich dźwięków należy używać, jak rozwiązywać napięcia, dowiesz się także jakie elementy mogą się przyczynić do wzbogacenia się improwizacji, frazowanie, jak rozmieszczać akcenty.

Koordynacja rąk

Właściwa koordynacja obu rąk wykorzystywanych podczas gry na gitarze jest jednym z elementów o zasadniczym znaczeniu dla warsztatu dobrego gitarzysty.

Występy przed publicznością

W życiu każdego muzyka przychodzi taki moment, kiedy trzeba wyjść przed ludzi i coś zagrać. Na obozie dowiesz się jak wyjść na scenę i przetrwać :) Gra indywidualna oraz zespołowa.

Rytmika

Zajęcia rytmiczne, kształcenie słuchu.

Rafting przełomem Dunajca

Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje wam ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowaną!

Wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego

Zdobycie Giewontu, Zdobycie Kasprowego Wierchu, Dolina Pięciu Stawów. Stopień trudności szlaków będzie dobrany do chęci i możliwości uczestników.

Dodatkowe atrakcje:

Gry i zabawy na orientacje znane jako INO, podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, dyskoteki tematyczne, uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.

Opcje dodatkowe – dla chętnych:

Płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN
 
Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

DOJAZD

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach


TRANSPORT

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 - KATOWICE - 100 PLN
 - WROCŁAW - 130 PLN
 - POZNAŃ - 150 PLN
 - WARSZAWA - 150 PLN
 - ŁÓDŹ - 130 PLN
 - CZĘSTOCHOWA - 120 PLN
 - KRAKÓW - 80 PLN
 
Transport z poszczególnych miast organizowany przy minimum 6 osobach

CENA OBOZU ZAWIERA

Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW
 
CO ZABRAĆ

Wygodny strój do zajęć terenowych i sportowych, obuwie sportowe, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved