Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

  

   

   

  

  

  

  

OBÓZ HIP HOP VIP

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 12-18 lat


OBÓZ HIP HOP VIP
Wiek uczestników: 12-18 lat

Miejscowość: Murzasichle


ZAKWATEROWANIE:

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
 
Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona

13.07-24.07.2010 - 1399 zł
24.07-04.08.2010 - 1399 zł
04.08-15.08.2010 - 1399 zł

 

Wszystkich byłych uczestników obozu hip hop streetdance w Ustce oraz Szczyrku zapraszamy na kontynuację obozu w Murzasichle! Specjalnie dla was przygotowaliśmy grupy HIP HOP VIP i mocną porcję treningów na nieco szybszym i wyższym poziomie :)

Zapraszamy również nowych , ale tańczących hip hopowców, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności!
 
4h tańca dziennie z różnych gatunków tańca pozwalających na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu!

Hip Hop Streetdance

Taniec hip hop jest bardzo żywiołowy i dynamiczny, związany stylistycznie ze street dance (taniec ulicy). Pozwala wykorzystać swoje ciało niczym instrument by wyrazić siebie i odnaleźć w sobie energię. Jest to taniec, który daje wiele możliwości, styl dający maksimum swobody, dlatego nietrudno dostosować się do obowiązujących tu reguł. Jego upowszechnieniu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty. Ten rodzaj tańca przyczynił się do powstania pochodnych technik hip-hopowych takich jak locking, popping, funk wykonawców z kręgu muzyki hip hop, soul, r'n'b, pop. Każdą figurę możemy interpretować jak tylko chcemy, możemy stworzyć swój indywidualny styl, który w pełni wyrazi Nas oraz Nasze uczucia. Oczywiście jak w każdym tańcu trzeba trzymać się pewnego kanonu – niesamowity efekt hip – hopowego stylu osiąga się stosując między innymi tak zwane izolacje, umiejętne wykorzystanie przepony i przede wszystkim, taniec na nisko ugiętych kolanach.

NOWOŚĆ! Hip Hop Lady Styling!

Opis zajęć zgodny z opisem hip hopu. Różnica leży w tym, iż jest to kobieca odmiana hip-hopu, bardziej zmysłowa i zalotna.

Nie zabraknie również zajęć z tańca współczesnego oraz jazzu!

Taniec współczesny to połączenie elementów takich form tanecznych jak funky, jazz, balet oraz taniec współczesny rozumiany jako nieograniczona swoboda ruchów. Taniec ten pozwala zarówno poprawić kondycję fizyczną jak i funkcjonowanie psychiczne. Nabyte umiejętności taneczne wiążą się z estetycznym wyglądem, płynnością ruchu, co wprost prowadzi do polepszenia kontaktu z własnym ciałem i zyskaniem pewności siebie...

Jazz jest to forma tańca powstała na skutek pojawienia się muzyki jazzowej, kojarzona z amerykańskim teatrem muzycznym zwanym musicalem. Taniec jazzowy łączy w sobie różne techniki i style tańca. Dzisiaj taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych i jeden z najbardziej efektownych stylów tańca. Polega na poruszaniu się według wewnętrznego rytmu, nie zawsze zgodnego z rytmem akompaniamentu muzycznego, a każda część ciała porusza się niezależnie, jakby tańczyła sama.

Rafting przełomem Dunajca

Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje wam ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowaną!
 
Zajęcia łucznicze

Spróbujecie swoich sił w strzelaniu do tarcz.
 
Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

Wycieczki szlakami
Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz w Zakopanem
Wędrówka w Dolinie Kościeliskiej, wizyta w schronisku Ornak, eksploracja Jaskini Mroźnej, Wąwóz Kraków. Zwiedzanie Zakopanego.
 
DODATKOWE ATRAKCJE:

 - Nauka posługiwania się GPS
 - Podchody z walkie talkie
 - Gry Playstation
 - Maty taneczne DDR
 - Twister, karaoke, warsztaty plastyczne, dyskoteki tematyczne
 - Uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.
 

Opcje dodatkowe – dla chętnych:
 - płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN
 
CO ZABRAĆ

Wygodny strój do zajęć tanecznych, obuwie sportowe, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.

  
TRANSPORT

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 - KATOWICE 100 PLN
 - WROCŁAW 130 PLN
 - POZNAŃ 150 PLN
 - WARSZAWA 150 PLN
 - ŁÓDŹ 130 PLN
 - CZĘSTOCHOWA 120 PLN
 - KRAKÓW 80 PLN
 - GDAŃSK (do negocjacji) *
 - SZCZECIN (do negocjacji) *
 
Transport z poszczególnych miast organizowany przy minimum 6 osobach
* antenka pociągiem z opiekunem przy minimum 4 osobach

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved