Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RABA NIŻNA

               

                    

     

    

      

  

  

   

KOLONIA DLA DZIECI

Dom Wczasowy ENERGETYK

Polska, Raba Niżna

wiek uczestników: 7-12 lat


AKTYWNE LATO W GORCACH
Kolonia dla Najmłodszych

Raba Niżna - 17 dni
wiek uczestników : 7-12 lat

RABA NIŻNA

to wioska wypoczynkowa nad rzeką Rabą, u podnóża Beskidu Wyspowego, ok. 7 km od Rabki Zdroju. Warunki klimatyczne /zbliżone do Rabki Zdroju/ ,czysta ekologicznie okolica wypoczynkowi i rekreacji. Okoliczne lasy obfitują w owoce leśne i grzyby. Znakomite warunki do wypoczynku i uprawiania turystyki pieszej i rowerowej o każdej porze roku. Doskonale oznakowane szlaki turystyczne i ścieżki spacerowe pozwalają podziwiać rozległe panoramy.

ZAKWATEROWANIE :

W Domu Wczasowym ENERGETYK w pokojach 3 - 4 osobowe z łazienką i TV/. Na miejscu jadalnia, stylowa kawiarnia, sala gier i duże sale świetlicowo – telewizyjne ,sala z bilardem , stanowisko z dostępem do Internetu. W przełączce miedzy dworkiem a pawilonem znajdują się :stoły do tenisa , piłkarzyki. W salach świetlicowych sprzęt disco i parkiet do tańczenia .Na miejscu rowery ,kompleks boisk /do koszykówki, siatkówki mini piłki nożnej/, kort tenisowy , plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej , strzeżone kąpielisko : 25 m basen z zapleczem / szatnie, toalety, natryski/ , dla małych dzieci osobny brodzik. Stary park duże tereny zielone 3,5 ha , mini zoo, amfiteatralne miejsce na ognisko kawiarnia i letni bufet przy basenie. Cały teren ogrodzony w porze nocnej zamknięty i nadzorowany.

CENA ZAWIERA:

- ZAKWATEROWANIE: 16 noclegów w ośrodku ,
- WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie / śniadanie , obiad , podwieczorek , kolacja, prowiant na drogę powrotną,
- TRANSPORT: komfortowy autokar lub BUS /klimatyzacja/ na trasie: KRAKÓW - RABA NIŻNA - KRAKÓW
- KADRA : kierownik pedagogiczny, doświadczeni wychowawcy , ratownik – instruktor na basenie, instruktorzy prowadzący zajęcia.
- OPIEKA MEDYCZNA : pielęgniarka na miejscu , lekarz na telefon / umowa/.
- UBEZPIECZENIE : NWW SIGNAL IDUNA,
- REALIZACJE RAMOWEGO PROGRAMU POBYTU .

RAMOWY PROGRAM POBYTU :

1 dzień:

zbiórka o godz. 8.00 wyjazd z Krakowa , ul. Ujastek ,obiad w ośrodku,

2- 16 dzień:
spacery po okolicy, gry i zabawy na świeżym powietrzu , zajęcia na basenie i kąpiele pod opieką ratownika .
- WYCIECZKI GÓRSKIE : do Rabki Zdroju przez Grzebień , na Potaczkową / 746m / - dojście do punktu widokowego , na Luboń Wielki / 1050 m/ schronisko PTTK / z przewodnikiem/.
- WYCIECZKI AUTOKAROWE :
w PIENINY : zamek w Czorsztynie rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim do Niedzicy ,przejazd do Szczawnicy spacer przełomem Dunajca do granicy ze Słowacja ,krótki pobyt w uzdrowisku.
do Zakopanego : wyjazd koleją terenową na Gubałówkę 3 zjazdy letnim torem saneczkowym ,spacer grzbietem widokiem na Tatry i miasto, wizyta na Krupówkach – centrum stolicy TATR .
do Chabówki: zwiedzanie z przewodnikiem skansenu pojazdów kolejowych .
Wycieczki i rajdy rowerowe : doliną Raby ,do Olszówki oraz przejażdżka konną bryczką .
- ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE :
„poszukiwacze przygód na lądzie i pod wodą”: poszukiwania głębinowe – na basenie ćwiczymy techniki nurkowe oraz oswajać się z wodą i przebywaniem pod wodą .
poszukiwaczy skarbów na lądzie : odnalezienia ukrytego skarbu w konkurencjach : TOR PRZESZKÓD ,PIŁKO – BRANIE ,RZUT WORKIEM Z SIANEM ,ALE JAJO, HYDRAULIK WĘZEŁ GORDYJSKI .
„Adrenalina- zajęcia linowo-wspinaczkowe” : tyrolka ,most komandoski ,strzelanie z łuku i z wiatrówki ,bierki ,Wieża Babel , ścianka wspinaczkowa ,sieć pajęcza .
- ZAJĘCIA PLASTYCZNO-SPRAWNOŚCIOWE :
budowa zamku z kartonów ,labirynt, budowa szałasu ,dzwoneczki, sieć pajęcza, równia pochyła, wbijanie gwoździ dziurawymi młotkami ,wyścig w nartach czteroosobowych .Ponadto gry i zabawy , turniej siatkówki plażowej .Konkursy, zajęcia świetlicowe, dyskoteki / co 2 dni /, ogniska z pieczeniem kiełbasek / 3 x w turnusie /, i wiele innych atrakcji.

17 dzień:
wyjazd z ośrodka po śniadaniu , prowiant na drogę powrót do Krakowa 14.00.
 

TERMIN I CENA :
26.06-12.07.2010 - 1410 PLN - 17 dni
12.07-28.07.2010 - 1410 PLN - 17 dni
28.07-13.08.2010 - 1410 PLN - 17 dni
13.08-29.08.2010 - 1410 PLN - 17 dni

DOPŁATY DO TRAS ANTENOWYCH :

- Gdańsk - 180 zł
- Kielce ,Częstochowa - 80zł
- Warszawa, Łódź - 150 zł
- Tarnów, Katowice - 80zł

Dojazdy antenowe organizowane są przy co najmniej 5 uczestnikach . Przejazd może odbywać się autobusem klasy turystycznej, busem, autem osobowym lub PKP.

POTWIERDZENIE DOJAZDÓW ANTENOWYCH DO 7 DNI PRZED TERMINEM WYJAZDU.

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved