Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - RADOWO MAŁE

               

  

  

   

  

  

  

  

  

  

   

   

  

   

TAŃCOWANIE

kolonia dla najmłodszych

Gospodarstwo Turystyczne ŻURAWI KRZYK

Polska, Radowo Małe

Wiek uczestników: 5-8 lat i 9-12 lat


TAŃCOWANIE
Wiek Uczestników: 5-8 i 9-12 lat

Radowo Małe; Wysoczyzna Łobeska

MIEJSCE

Gospodarstwo turystyczne Żurawi Krzyk to malowniczo położone na Wysoczyźnie Łobeskiej, idealne dla Maluchów miejsce, ponieważ czas płynie tu zupełnie inaczej. Gospodarstwo jest usytuowane w urozmaiconym terenie morenowym - małe Bieszczady, wśród lasów, łąk i jezior, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody i terenów lęgowych żurawi. Tereny wokół gospodarstwa porozcinane są doliną Regi i jej dopływów. To malownicze miejsce powoli dzieciom na bezpieczny i beztroski wypoczynek od zgiełku miejskiej codzienności.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Mieszkamy w nagradzanym za ekologiczne działanie agroturystycznym gospodarstwie Żurawi Krzyk. Dzieci zajmować będą budynek murowany. Przytulne, kameralne pokoje 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dużą szafą ubraniową, stolikiem i krzesełkami. Na terenie obiektu znajdują się rowery, boisko do siatkówki/badmintona, dart, tenis stołowy, zadaszone miejsce na ognisko, staw z pomostem, plac zabaw dla dzieci, basen letni. W gospodarstwie mieszkają zwierzęta domowe: kotki, pieski, koniki i świnki wietnamskie. Do gospodarstwa należy prywatny las i duża łąka. Nieopodal gospodarstwa znajduje się jezioro z wytyczoną częścią kąpielową, na którą dzieci będą dowożone. Smaczne jedzonko, przygotowywane z naturalnych, ekologicznych produktów czekać będzie cztery razy dziennie na Państwa pociechy. Menu jest przygotowywane w oparciu o konsultacje Miłych Gospodarzy z naszym Biurem. Szczegółowe menu zostanie Państwu udostępnione przed rozpoczęciem turnusu w Strefie dla Rodziców. Z uwagi na spodziewaną wysoką temperaturę powietrza, w trakcie pobytu Dzieci na kolonii, przez cały dzień dostępny będzie naturalny sok z wodą.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1:
Zbiórka. Przejazd do miejsca realizacji imprezy. Zakwaterowanie, podział na grupy. Ciepła kolacja. Wieczór integracyjny.

Dzień 2-9:
Realizacja programu pobytu.

Dzień 10:
Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie. Obiad. Wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd do miejsca zbiórki. Pożegnanie z opiekunem. Zakończenie imprezy.


KRAINA MALUCHA
W Krainie Maluszka dziać się będzie wiele.

PORUSZYMY WYOBRAŹNIĘ:

Tworzenie Krainy Malucha – budowa domków, sklepów, parku i każdego dowolnego miejsca, które winno być obecne w naszej Krainie. „Maluchogra” – w tej grze będziemy niesamowicie mali; sami odegramy rolę pionków poruszając się po ogromnej planszy, rzucając kostką sięgającą nam do kolan. Opowiemy o swoich marzeniach: kim chcielibyśmy zostać w przyszłości, co dobrego chcielibyśmy zrobić, aby zmienić świat. Wspólnie zastanowimy się i omówimy znaczenie słów: światło (czy to coś, co chowa się lodówce?), miłość, przyjaźń, dzieciństwo, dbałość, wrażliwość itp. Podczas śniadania przeprowadzimy konkurs na najsmaczniejszą, uśmiechniętą kanapkę.

PLASTYCZNIE:

Zmienimy się w artystów. W profesjonalnie przygotowanych pracowniach nauczymy się czerpać papier i napiszemy na nim list do Ukochanych Rodziców, który wyślemy wraz z kartką - niespodzianką. Wybierzemy się także na warsztaty lepienia w glinie. Każdy Maluch i Maluszek zrobi i ozdobi swoje małe rękodzieło, które po wypaleniu w wielkim piecu ceramicznym, zabierze ze sobą do domu. Dzieci, które będą miały ochotę, spróbują swoich sił na prawdziwym kole garncarskim. Weźmiemy także udział w warsztatach tworzenia witraży – Maluchy, pod opieką specjalistów, będą szlifowały szkło i lutowały swoje witraże. Maluszki zaś, ułożą własną kompozycję mozaiki. Puścimy wodze wyobraźni i „namalujemy” produktami spożywczymi pejzaż na Maluszkowej pizzy – słońce powstanie z kukurydzy, korony drzew z groszku zielonego, a pola rzepakowe z żółtego sera…

WIEJSKO-CZARODZIEJSKO:

Skakanie na sianie, ze zwierzątkami obcowanie: zobaczymy, czy świnki wietnamskie mają ogonki, nauczymy się podstawowej budowy ciała koników, poznamy także osprzęt do jazdy konnej. Poruszymy zmysły zapachu i smaku – z zamkniętymi oczyma spróbujemy rozpoznać smaki babcinych dżemów (truskawkowego, malinowego, czy z aronii), soli, cukru, zapach czosnku, kolendry i cebulki.

PRZYRODNICZO:

Rozpoznawanie odgłosów zwierząt domowych i prawdziwych dzikich zwierząt z polskich lasów, prerii, sawanny, lasów tropikalnych i wielu innych ekosystemów. Wyprawa z myśliwym do lasu na „polowanie” za tropami zwierzątek, podglądanie ptaków – w tym żurawi – przez wielką lornetkę. Zastanowimy się, po czym rozpoznać drzewa, które spotkamy w lesie: dąb, buk, sosna, wiąz, klon – co wcale nie okaże się trudne.

ZABAWOWO:

Integracja - z zastosowaniem chusty Klanzy. Przy gitarze wyśpiewamy językołamacze, nauczymy się rozpoznawać dźwięki, poznamy sposoby na piękne śpiewanie (emisja głosu), a kiedy tylko przyjdzie nam ochota, będziemy śpiewać i śmiać się do rozpuku. Przygotujemy ognisko, przy którym będziemy piec kiełbaski, tańczyć, brać udział w konkursach i hasać. Odbędziemy przejażdżki bryczką, a odważni także przejażdżki wierzchem (pod opieką instruktora – tylko za zgodą Rodziców). Codziennie, w asyście ratownika, będziemy kąpać się w basenie.
  
TAŃCOWANIE (5-8; 9-12 LAT)

- Zintegrowany z programem Kraina Malucha, program Tańcowanie obejmuje większość atrakcji z Krainy Malucha oraz zajęcia taneczne prowadzone przez fachowych instruktorów, na co dzień pracujących z dziećmi. Tańcowanie obejmuje 2 do 3 godzin zajęć z tańca dziennie. Dzieci poznają sposoby ekspresji emocji poprzez ruch. Nauka tańca obejmuje elementy: jazzu, hip-hopu, funky i tańca nowoczesnego.

TERMINY:

07.07-16.07.2010
16.07-25.07.2010
03.08-12.08.2010

 

CENA: 1199 zł

CENA OBEJMUJE:

- Transport autokarowy ze Szczecina, 9 noclegów w pokojach 4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (śniadania, obiady z podwieczorkiem, kolacje), realizację wybranego programu pobytu, opiekę doświadczonej kadry, w tym ratownika, opiekę medyczną, niezbędny sprzęt i materiały do realizacji programu, pamiątkową koszulkę Travel Shop, ubezpieczenie NNW i podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

- Ewentualnych dopłat transportowych, opłat za atrakcje fakultatywne.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

- JAZDA KONNA z instruktorem na maneżu lub 20 minut jazdy na lonży + 30 PLN,

- WYCIECZKA do średniowiecznego zamku Joannitów w Starym Drawsku + 70 PLN.
 
INFORMACJE PRAKTYCZNE:

- Prosimy o zabranie ze sobą ważnej legitymacji szkolnej i wypełnionej karty uczestnika kolonii. W bagażu Maluchów nie powinno zabraknąć również: miękkiego obuwia (typu: tenisówki, adidasy, sandały), klapek lub kapci, kaloszy (bo słota nam nie straszna), kurtki przeciwdeszczowej, 10 par majtek, 10 par skarpet + 1 grube skarpety, 2 par spodni długich, 1 pary spodni 3/4, 1 pary spodni dresowych, 3 par krótkich spodenek, 5 koszulek z krótkim rękawem/ ewentualnie na ramiączkach, 5 bluzek z długim rękawem, 2 bluz dresowych, stroju kąpielowego, lub kąpielówek, ręczników: 2 dużych, 1 małego, szczoteczki i pasty do zębów, mydła w kostce lub płynu pod prysznic, gąbki do mycia, szamponu, grzebienia/szczotki do włosów, kremu z filtrem do opalania min. SPF 20, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, bidonika na picie (naturalny, lekko słodki sok z wodą), latarki, małego plecaczka na drobiazgi oraz ulubionej maskotki (choć mamy kilka „dyżurnych” w ośrodku). Prosimy o przygotowanie podpisanej imieniem i nazwiskiem listy rzeczy dziecka oraz o spakowanie jej na samym wierzchu torby. Każda część bagażu powinna być podpisana.
Zalecane kieszonkowe ok. 50 PLN (na lody, napoje, itp) i ewentualne pieniążki na realizację atrakcji fakultatywnych.
Opiekę nad dziećmi roztaczać będzie profesjonalnie przygotowana kadra, której profil dostępny jest w naszej Strefie dla Rodziców. Bezpieczeństwa Maluchów dopełni czuwanie obozowego lekarza i ratownika.
Przebieg kolonii ma na celu rozwój Państwa Pociech poprzez zabawę. W trakcie zajęć kształcimy zdolności interpersonalne (pracy w grupie), motoryczne, twórcze, dajemy impulsy pobudzające wyobraźnię i rozwijamy umiejętności artystyczne. Pobyt na obozie uczy Dzieci samodzielności i współpracy z innymi.

DOJAZD Z (za dopłatą):

Szczecin (+0 PLN), Bydgoszcz (+130 PLN), Gdańsk (+130 PLN), Gorzów Wielkopolski (+110 PLN), Katowice (+130 PLN), Koszalin (+100 PLN), Kraków (+140 PLN), Leszno (+100 PLN), Łódź (+140 PLN), Poznań (+80 PLN), Toruń (+100 PLN), Warszawa (+130 PLN), Wrocław (+110 PLN). Dopłaty podane w nawiasach z wymienionych miast Polski, (+0) oznacza brak dopłaty; Przejazdy z wymienionych miast Polski organizujemy przy minimum 6 osobach chętnych.
    

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved