Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - SIANOŻĘTY

               

                    

     

    

      

  

  

   

  

  

KOLONIA DLA DZIECI

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy NADMORSKI RAJ

Polska, Sianożęty

wiek uczestników: 7-12 lat


SIANOŻĘTY - KOLONIA - 7 - 12 lat
 
SIANOŻĘTY

to miejscowość nadmorska, położona nad otwartym morzem, na pięknym odcinku bałtyckiego wybrzeża, oddalona 12 km od Kołobrzegu. Urozmaicony brzeg morski opada tu miejscami stromym klifowym urwiskiem ku pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży.
 
ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "NADMORSKI RAJ" to dwa pawilony piętrowe, usytuowane nad samym morzem na terenie 2 ha z bezpośrednim zejściem na plażę. Pokoje 3, 4 - osobowe z łazienkami i balkonami. Do dyspozycji gości: sala TV, sala gier biblioteka, boiska sportowe, kręgielnia terenowa, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu sportowego, rowerów, grill plenerowy.
 
PROGRAM POBYTU:

 
1 dzień:
Zbiórka o godz. 7.30, Kraków ul. Ujastek 1. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja, zapoznanie się z okolicą, powitanie morza.
 
2 - 14 dzień:
Plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, gry i zabawy na świeżym powietrzu, turnieje siatkówki tradycyjnej i plażowej, biegi przełajowe, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, organizowanie olimpiad sportowych z uczestnikami obozów z innych miast, warsztaty plastyczne, festiwal piosenki kolonijnej, wieczór magicznych fryzur i makijaży. Całodniowa wycieczka do Kołobrzegu (piracka przygoda w Reducie Solnej), rejs statkiem po Bałtyku, spacer do latarni morskiej w Gąskach.
 
15 dzień:
Po śniadaniu opuszczenie pokoi, złożenie bagaży w przechowalni, plażowanie lub spacer, ostatnie zakupy, obiad. Po kolacji wyjazd z ośrodka, suchy prowiant na drogę powrotną, nocny przejazd do Krakowa.
 
16 dzień:
Powrót do Krakowa ul. Ujastek 1 w godzinach porannych (7.00 - 8.00).
 
TERMINY I CENY:

- 29.06-14.07.2009 - 1450 zł
- 13.07-28.07.2009 - 1450 zł
- 27.07-11.08.2009 - 1450 zł
 
ZAKWATEROWANIE :

14 noclegów.
 
WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie, domowa kuchnia, paczka na drogę powrotną do Krakowa.
 
TRANSPORT:

Komfortowy autokar (WC, klimatyzacja, video): Kraków - Sianożęty - Kraków.
 
KADRA I OPIEKA MEDYCZNA:

Kierownik pedagogiczny (doświadczony nauczyciel z wyższym wykształceniem pedagogicznym), wychowawcy: nauczyciele oraz studenci, pasjonaci z doświadczeniem w pracy kolonijnej z małymi dziećmi, ratownik opieka medyczna.
 
UBEZPIECZENIE:

NNW + KL (na czas rejsu) + bagaż SIGNAL IDUNA POLSKA.
 
DOPŁATY DO TRAS ANTENOWYCH:

Kielce: 60 zł, Tarnów: 40 zł.
Dojazdy antenowe organizowane są przy co najmniej 5 uczestnikach. Przejazd może odbywać się autobusem klasy turystycznej, busem lub autem osobowym czy PKP.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2009 All Rights Reserved