Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - USTKA

             

   

 

  

   

   

OBÓZ HIP-HOP I STREETDANCE

4 h tańca dziennie z Najlepszymi!

Ośrodek Wczasowy

Polska, Ustka

wiek uczestników: 12-18 lat


OBÓZ HIP HOP STREETDANCE
Wiek uczestników: 12-18  lat

Miejscowość: Ustka

Terminy i ceny:

30.06-11.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona
11.07-22.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona
22.07-02.08.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona

02.08-13.08.2010 - 1399 zł

13.08-20.08.2010 - 899 zł

 
4h TAŃCA DZIENNIE Z NAJLEPSZYMI – MISTRZAMI HIP HOP W POLSCE, SUPER UKŁADY CHOREOGRAFICZNE, SUPER KLIMAT, WYSTĘP PRZED PUBLICZNOŚCIĄ!


To właśnie na tym obozie pojawiła się telewizja TVN !!!

Nauka kroków podstawowych

Nauczymy się podstawowych kroków używanych w typowych układach hip hop, które wykorzystuje większość choreografów tego stylu. Poznamy typowy rytm hip hop. Nauka kroków postępuje od najprostszych do najtrudniejszych. Stworzony w ten sposób układ staje się pierwszą częścią choreografii, która zostanie stworzona na kolejnych zajęciach. Nauczymy się współpracy i synchronizacji

Freestyle

Zajęcia ćwiczące umiejętność improwizacji. Zorganizowanie bitwy na taniec, w której każdy będzie mógł popisać się swoimi zdolnościami oraz umiejętnościami nabytymi na obozie!

Nauka kroków hip hop, streetdance, popping, locking, figury breakdance!
Członkowie grupy uczą się kroków z nowego trendu w choreografii hip hop – new style, które aktualnie pojawiają się w większości videoclipów. Nauka figur i zatrzymań i skoków, które towarzyszą temu stylowi. Dalsza nauka synchronizacji polegająca na zmianie stron, linii, rzędów itd.

Floorwork

Wszelkie kroki i ewolucje, które odbywają się „w parterze”. Najprostsze przejścia break dance oraz figury zaczerpnięte z modern i jazz’u. Grupa uczy się przejść przez podłogę, padów i ewolucji, które włączone będą do powstającej choreografii.

Połączenie old school, freestyle, new style, floor work I partnerowań

Na tych zajęciach stworzona zostanie cała finalna choreografia z połączenia poszczególnych lekcji i technik

Zajęcia łucznicze

Spróbujecie swoich sił w strzelaniu do tarcz.

Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Całodzienna wyprawa do Krainy Wody, Wiatru i Piasku.

Dodatkowe atrakcje:

Gry i zabawy na orientacje znane jako INO, podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, karaoke, Beach party – szalona impreza z ogniskiem na plaży występem grupy capoeira, obozowy you can dance, dyskoteki tematyczne, plażowanie i kąpiele morskie, uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.

Opcje dodatkowe – dla chętnych:

- Płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN
- Rejs statkiem 15 PLN

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „Mewa” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie, w odległości około 500 m od piaszczystej plaży. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: basen, boisko plażowe do siatkówki i piłki nożnej, salę dyskotekową, nowoczesne studio fitness, stołówkę, miejsce na ognisko i grill, plac zabaw, kawiarenkę pod chmurką. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, komputer z internetem, stół do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki.

 
WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.

DOJAZD

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach


CENA OBOZU ZAWIERA

Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW

CO ZABRAĆ

Wygodny strój do zajęć tanecznych, obuwie sportowe, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved