Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTY ZAGRANICZNE - WŁOCHY

               

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

  

 

OBÓZ BOWLINGOWY

Hotel – Rezydencja SAMOA VILLAGE

Włochy, Lido dei Pini

wiek uczestników:14-18 lat


WŁOCHY Morze Tyrreńskie - Lido dei Pini

 
Lokalizacja obozu zaledwie 35 km od Rzymu na najpiękniejszym odcinku wybrzeża Morza Tyrreńskiego stwarza niepowtarzalną możliwość połączenia odpoczynku ze zwiedzaniem odległych zakątków Włoch. Przerwę w czasie podróży spędzimy w urokliwej Wenecji, dwukrotnie pojedziemy poznawać starożytny Rzym. W trakcie
wycieczek fakultatywnych będziemy podziwiać widoki z Wezuwiusza i starożytne Pompeje. Złożymy wizytę w miasteczku wodnym i delfinarium. Nie zabraknie kąpieli w ciepłym morzu i profesjonalnych dyskotek w hotelu. W drodze powrotnej odjazdowa zabawa w największym włoskim parku rozrywki – Mirabilandii.
 
ZAKWATEROWANIE
Lido dei Pini – miejscowość letniskowa ciągnąca się wśród lasów piniowych wzdłuż Morza Tyrreńskiego. W miasteczku liczne hotele, restauracje, bary, kluby. W centrum przepiękny park sosnowy, w którym można spędzać popołudnia i wieczory.

Hotel – Rezydencja Samoa Village położona 300 metrów od piaszczystej plaży. Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami i telewizorami. W kompleksie restauracja, sala taneczna, bowling (kręgielnia z 8 torami), sala bilardowa, kawiarenka internetowa.
Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

 
WYŻYWIENIE
Całodzienne (3 posiłki) kuchnia włoska: śniadanie, jednodaniowy obiad (pizza, risotto, makaron, zapiekanki itp.), trzydaniowa kolacja – zupa + drugie danie + jarzyny + owoc lub deser. Do obiadu i kolacji podawana jest woda. Pierwszy posiłek:
śniadanie w trzecim dniu podróży, ostatni posiłek: śniadanie oraz prowiant na drogę powrotną. W drodze powrotnej śniadanie w Czechach.

 
TRANSPORT
Autokar z WC, barkiem, video i klimatyzacją.
 
UBEZPIECZENIE
Signal Iduna S.A.

 

Program rekreacyjny
Pobyt wypoczynkowy nad Morzem Tyrreńskim. W programie: w drodze do Lido dei Pini zwiedzanie Wenecji: rejs statkiem, spacer trasą turystyczną do mostu Rialto, Plac i Bazylika św. Marka, Most Westchnień. Zwiedzanie Lido dei Pini z uważaną za najpiękniejszą na Wybrzeżu Tyrreńskim 30 metrową wieżą obronną i ruinami antycznego portu morskiego. W trakcie pobytu dwie wycieczki do Rzymu. Pierwsza wycieczka – Dzień Papieski: audiencja na Placu św. Piotra (jeżeli Papież jest w Rzymie), zwiedzanie Placu i Bazyliki św. Piotra. Wyjazd do letniej rezydencji papieży Castel Gandolfo, kąpiel w jeziorze Logo Albano. Druga wycieczka - Rzym starożytny i
barokowy. Piesze zwiedzanie miasta: Forum Romanum, Forum Trajana - Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Plac Wenecki, Kapitol i Coloseum. Oprócz bogatego programu turystycznego codzienne kąpiele w morzu, gry i zabawy na świeżym powietrzu. 3 razy w turnusie dla uczestników obozu bezpłatna dyskoteka z profesjonalnymi DJ-ami. Ponadto za dodatkową opłatą możliwość korzystania z profesjonalnej kręgielni i sali bilardowej. W drodze powrotnej przerwa na wizytę w największym włoskim parku rozrywki – Mirabilandii. Bilet wstępu upoważnia do korzystania w dowolnej ilości z ponad 40 różnych atrakcji. Obowiązkowa dopłata za opłacane na miejscu wjazdy do miast, rejs statkiem do Wenecji, komunikację miejską w Rzymie, bilet wstępu do Mirabilandii wynosi 49 EUR i jest zbierana przez pilota grupy w czasie podróży autobusem.

  

Obóz bowlingowy (14 – 18 lat)
Program pobytu identyczny jak na obozie rekreacyjnym. Dodatkowo uczestnicy obozu mają zapłacone 6 godzin gry na torach kręgielni. Na jednym torze gra 4 osobowa drużyna.

 
Program fakultatywny płatny dodatkowo
- Wezuwiusz – Pompeje – Neapol: całodniowa wycieczka z wejściem na najbardziej znany wulkan Europy. Po zjeździe z Wezuwiusza zwiedzanie Pompei, które zostały zniszczoneprzez wybuch wulkanu. Popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje
doskonale zakonserwował i zatrzymał w bezruchu życie całego miasta. W miarę możliwości czasowych krótka wizyta w stolicy Kampanii - Neapolu. W trakcie pobytu zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta i przerwa na prawdziwą włoską pizzę. Cena wycieczki łącznie z biletami wstępu ok. 42 EUR od osoby.

- Dodatkowo dla amatorów wodnego szaleństwa proponujemy wizytę w pobliskim
miasteczku wodnym - Splashvillage w Lavinio - bilet wstępu na wszelkie atrakcje i przejazd. Cena ok.10 EUR.

- Miłośników zwierząt morskich (i nie tylko) zapraszamy do Zoomarine w pobliskiej Torvaianice, gdzie będziemy obserwować pokazy delfinów, fok, papug i sokołów. W cenie biletu wstępu ok. 22 EUR korzystanie ze zjeżdżalni wodnych, dzikiej rzeki, karuzel. 


Informacje dodatkowe
Zalecane kieszonkowe: około 100 EUR (w tym 49 EUR opłaty obowiązkowej) plus na opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne i kaucję 20 EUR. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne. Przejazd na trasie Cieszyn – Rzym (ok. 1.550 km) około 36 godzin, w tym 10 godzinne przerwy na zwiedzanie Wenecji w drodze tam i zabawę w Mirabilandii w drodze powrotnej. W trakcie podróży tam przerwa na posiłek w Czechach – orientacyjny koszt posiłku od 100 koron.

 

Cena obejmuje
Zakwaterowanie (8 noclegów, OIOL 08* – 6 noclegów), wyżywienie, transport, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie, realizację programu rekreacyjnego.
 
Terminy i ceny

Nr grupy Data Cena Cena ISIC
OIOR01 21.06-02.07.2008 1699 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR02 30.06-11.07.2008 1799 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR03 09.07-20.07.2008 1799 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR04 18.07-29.07.2008 1799 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR05 27.07-07.08.2008 1799 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR06 05.08-16.08.2008 1799 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR07 14.08-25.08.2008 1699 zł | Sprzedaż zakończona  
OIOR08* 23.08-01.09.2008 1499 zł | Sprzedaż zakończona  

                         

WARUNKI PROMOCJI:

 - Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji i wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny imprezy w terminie do 30.04.2008 r.
 - Liczba miejsc na poszczególnych imprezach przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

       


Pakiet bezpieczeństwa Almaturu

W celu uchronienia naszych klientów przed skutkami nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogą grozić poważnymi kosztami finansowymi Almatur proponuje skorzystanie z usługi „Pakiet bezpieczeństwa”.

„Pakiet bezpieczeństwa” – to usługa, dzięki której w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej klienci mogą zdecydowanie obniżyć koszty potrąceń wynikające z warunków uczestnictwa, a także wyeliminować dodatkowe, niespodziewane koszty związane ze zmiana okoliczności, których nie można było w chwili podpisywania umowy przewidzieć. Takich jak na przykład: choroba, wypadek losowy, odwołany urlop, itd. Pakiet bezpieczeństwa jest usługa fakultatywną, wykupywaną tylko w momencie podpisywania umowy na konkretną imprezę i nie dotyczy uczestników imprez z działu „Egzotyka – cuda świata”.

 

Cena pakietu wynosi:

25 zł – przy katalogowej cenie imprezy do 750 zł

50 zł – przy katalogowej cenie imprezy do 1500 zł

75 zł – przy katalogowej cenie imprezy do 2250 zł

100 zł – przy katalogowej cenie imprezy powyżej 2250 zł.

 

Wykaz korzyści dla posiadaczy „pakietu bezpieczeństwa”

1. Gwarancja niezmienności ceny przy wpłacie co najmniej 30% ceny.

2. Bardzo duże zmniejszenie kosztów rezygnacji z imprezy, wynikających z warunków uczestnictwa w imprezach organizowanych przez BPiT Almatur, jeśli przyczyna rezygnacji były udokumentowane przyczyny losowe lub związane z chorobą:

 

 

Warunki normalne

Warunki bezpieczne

Do 40 dni

50 zł

Bezpłatnie

39-21 dni

20% ceny imprezy

50 zł

20-14 dni

20-50% ceny imprezy

10% ceny imprezy

Poniżej 14 dni

50-90% ceny imprezy

25% ceny imprezy

 

3. Brak ponoszenia kosztów opłaty manipulacyjnej przy zmianach w rezerwacji do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

4. Możliwość zmiany uczestników rezerwacji bez ponoszenia opłaty manipulacyjnej do 14 dni przed odjazdem.

5. Możliwość zmiany terminu imprezy bez kosztów rezygnacji i opłaty manipulacyjnej do 14 dni przed odjazdem.

6. Zwrot kosztów niewykorzystanych świadczeń hotelowych, w przypadku przerwania wypoczynku spowodowanego nieprzewidzianą sytuacja losową.

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2008  All Rights Reserved