Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - WROCŁAW

               

 

  

  

  

   

  

  

  

 

KOLONIA I OBÓZ LETNI

Szlakiem Krasnoludków i Przygody

Hostel we Wrocławiu

Polska, Wrocław

wiek uczestników: 8-13 lat i 14-18 lat


WROCŁAW *Szlakiem Krasnoludków i Przygody Wiek 8-13; 14-18 lat

 
Państwo: Polska
Region: Dolny Śląsk bez gór
Miasto: Wrocław
Transport: Autokar, Pociąg, Własny
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży, Rejs statkiem, Sport ekstremalny, Inny
 
Wyżywienie: śniadanie, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie: Pensjonat, Schronisko młodzieżowe, Inne
Wyposażenie: TV, Telefon, Parking, Jadalnia, Sala wielofunkcyjna, Internet , Program animacyjny
 

CENA ZAWIERA:

TRANSPORT autokarem; NOCLEGI 12 noclegów w hostelu; WYŻYWIENIE śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja; KADRA opieka kadry pedagogicznej i instruktorów; UBEZPIECZENIE NNW 10000 zł, Signal Iduna; AKTYWNY PROGRAM; sprzęt sportowy i rekreacyjny; przewodnik oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz na basen odkryty i do Aquaparku.

 
Cena podstawowa:

Wyjazd Wrocław, Powrót Wrocław, Uczestnik, Pakiet świadczeń wg oferty
 

ZAKWATEROWANIE:
"Czy to bajka czy nie bajka, mówcie sobie jak tam chcecie, a ja przecież Wam powiadam,
krasnoludki są na świecie". Maria Konopnicka

* Basen * Zoo
* Aquapark * Paintball
* Quady * Ogród Japoński
* Rejs statkiem * Zwiedzanie
* Gry terenowe
 
Hostel położony w sercu Wrocławia, w okolicy centrum miasta. Pokoje 3-6 osobowe lub studio (2+2), część łóżek piętrowych. Pokoje z umywalką lub łazienką ogólnodostępną. Do dyspozycji znajduje się świetlica z TV.
 
CENA ZAWIERA:

-TRANSPORT autokarem
- NOCLEGI 12 noclegów w hostelu
- WYŻYWIENIE śniadanie,obiad, podwieczorek, kolacja
- KADRA opieka kadry pedagogicznej i instruktorów
- UBEZPIECZENIE NNW 10000 zł, Signal Iduna
- AKTYWNY PROGRAM; sprzęt sportowy i rekreacyjny; przewodnik oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz na basen odkryty i do Aquaparku.
 
PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1:

Przyjazd, obiad, zakwaterowanie, gry, kolacja, nocleg.
 

Dzień 2-12:

Aktywny pobyt na imprezie, realizacja bogatego programu.
 

Dzień 13:

Śniadanie, wykwaterowanie, obiad, wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd. Na czas podróży powrotnej uczestnicy otrzymują suchy prowiant.
 
***PROGRAM*** KRASNALE I PRZYGODA:

 - ODKRYJ WROCŁAW Na początek gra dla ciekawskich. Poznamy mieszkańców Wrocławia, będziemy wykonywać zadania, szukać ukrytych wiadomości i wcielać się w znawcę miasta. Od nas tylko zależy co wymyślimy. Ponadto Podczas zabawy spróbujemy przyłapać na pracy krasnoluda Pracza, Rzeźnika, podpatrzeć za kratki Więziennika i pomóc przy pracy Siłaczom. Najciężej jednak będzie obudzić Śpiocha.
 - GRA TERENOWA -Szlakiem Wrocławskich Krasnoludków”. Posiadając mapę zwiedzamy zabytki Wrocławia i podążamy szlakiem Krasnoludków. Szukamy: Śpiocha, Słupnika, Pierożnika, papy Krasnala, Syzyfka, Obieżysmaka, Aktora
i Parasolnika. Gra z nagrodami.
 - NOCNE POSZUKIWANIA KRASNALI! Wejście do krasnolud-kowych podziemi znajduje się przy muzeum krasnoludków obok kamieniczki Małgosia nieopodal Rynku, a więc tam rozpoczniemy nasz zwiad. Za dnia podpatrzymy, gdzie są mini pomniki Krasnali, a w nocy będziemy polować na nie
z aparatem, bo podobno harcują po okolicy. Spacerując po mieście czy to w dzień czy to w nocy warto więc zerkać pod nogi!
 - SIELSKA ZAGRODA Kąpiel gry i zabawy na świeżym powietrzu, będziemy łowić ryby, jeść pyszny obiad oraz oglądać małe ZOO. Zakończymy ogniskiem z kiełbaskami oraz spędzimy wieczór podziwiając rozgwieżdżone niebo i snując ciekawe historie.
 - WROCŁAW AKTYWNIE Pojedziemy na wycieczkę w teren, gdzie zaznamy prawdziwej przygody. Czeka na nas PAINTBALL - niezwykła bitwa na kolorowe kulki na polu paintballl'owym lub strzelanie do celu dla młodszych. Szybkość, dobry refleks i odpowiednia strategia liczą się tu najbardziej. QUADY - kto ujarzmi te czterokołowce?? Warto spróbować swoich sił na torze oraz spróbować ominąć rów z wodą. SPORTY DZIWNE - po chwilach adrenaliny przyda nam się celne oko do strzelania z łuku i siła na odbycie walki na zapałki, utrzymanie trójkąta równowagi i chodzenie na szczudłach.
Na zakończenie ognisko z kiełbaskami.
 - AQUAPARK Na miłośników mocnych wrażeń czekają zjeżdżalnie Turbo i Skocznia. Pierwsza pozwala na osiąganie zawrotnych prędkości, dzięki drugiej można doświadczyć namiastkę tego, co przeżywają skoczkowie narciarscy. Aby zmierzyć się z falami nie trzeba już jechać nad Bałtyk wystarczy wejść do basenu i spróbować swych sił. Fale mogą mieć nawet 70 cm wysokości! Po tej ciężkiej walce można dać się ponieść nurtowi leniwej rzeki, który zabierze śmiałków na zewnątrz budynku do basenu solankowego.
 - ZOO, REJS STATKIEM I OGRÓD JAPOŃSKI - zwiedzamy wrocławskie zoo, poznajemy dzikie gatunki zwierząt, odwiedzamy przepiękną motylarnię, Na zakończenie wycieczki rejs statkiem po Odrze z quizem o Wrocławiu.
KRASNALOWA ZABAWA - nie zapomnimy o tym co dla Was ważne. Odwiedzimy galerie handlowe, znajdziemy czas na zakup pamiątek i kartek. Na pewno znajdziemy czas na chwilę relaksu w czekoladziarni, na chwilę ochłody przy fontannie na wrocławskim Rynku i chwilę zabawy na odkrytym basenie.
 
DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

 - KRASNALE SKACZĄ - MAŁPI GAJ Liny, mosty, tunele, zjeżdżalnie, siatki, drabinki i wiele innych przyrządów zabaw na wysokościach. Wszystko zawieszone między sięgającymi nieba drzewami. Takie atrakcje czekają na nas w popularnie nazywanym "Małpim gajem" parku na Wyspie Opatowickiej. Cena: 30 zł/osoby/ Min. liczba chętnych 15 osób.
 
 - WROCŁAWSKI TEATR LALEK - Artyści Wrocławskiego Teatru Lalek wprowadzając dzieci w magiczny świat teatru. Spektakle pełne są radosnych piosenek, ciekawej fabuły i ukazują pomysłowość scenograficzną. BAJKOBUS. Jest to niezwykły pojazd-teatr, stanowiący miniaturę sceny WTL. Posiada trzy niezależne sceny bajkowe i artyści mogą w nim realizować wiele przedstawień. W tym roku realizowane są przedstawienia z serii “Krasnoludki są we Wrocławiu” i “Legendy Wrocławia”, oba zatem przybliżają widzom nasze piękne miasto. Cena: ok. 20-30 zł za przedstawienie w zależności od repertuaru.
 
TRANSPORT :

Wyjazd z większości miast Polski za dopłatą:

Bydgoszcz (+120 zł); Częstochowa (+100 zł); Gdańsk (+120 zł); Głogów (+100 zł); Gorzów (+100 zł); Katowice (+100 zł); Koszalin (+120 zł); Kraków (+120 zł); Legnica (+100 zł); Leszno (+100 zł); Lubin (+100 zł); Lublin (+150 zł); Łódź (+100 zł); Nowa Sól (+100 zł); Opole (+100 zł); Poznań (+100 zł); Radom (+150 zł); Słupsk (+120 zł); Szczecin (+100 zł); Toruń (+150 zł); Warszawa (+150 zł); Wrocław (+0); Zielona Góra (+100 zł).

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony.

Dojazd we własnym zakresie - rabat 40 zł.

Połączenia antenowe są realizowane przy minimum 6 osobach.

Przebieg tras oraz środek transportu może być realizowany z przesiadkami, zastępczymi środkami transportu - np. mikrobus, pociąg lub samochód. Jest to uwarunkowane wielkością sprzedaży z danej miejscowości.

Transport realizujemy pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

UWAGA. W sezonie, w czasie przejazdów czynny jest dyżurny nr tel. 502 290 374. Na 7 dni przed wyjazdem prosimy o potwierdzenie miejsca i godziny wyjazdu z danej miejscowości - odpowiedni komunikat będzie dostępny w biurze.
 
Atrakcje:
Wrocław - miasto spotkań

"Wrocław - stolica Dolnego Śląska, jedno z najpiękniejszych i najważniejszych miast Polski i jeden z głównych ośrodków Europy Środkowej o bogatej, ponad tysiącletniej historii i kulturze. Liczące obecnie około 650 tysięcy mieszkańców miasto, którego centrum historyczne położone jest na malowniczych odrzańskich wyspach, otoczone zabytkami architektonicznymi niezwykłej piękności, z uwagi na lokalizację oraz wielką ilość mostów i kładek nazywane bywa -polską Wenecją”. Jest dynamicznym ośrodkiem życia gospodarczego, naukowego, politycznego i kulturalnego, miejscem wielostronnych kontaktów międzynarodowych, chętnie odwiedzanym rokrocznie przez tysiące turystów z Polski i ze świata."
 
termin / cena od osoby:

od: 2009-06-21 do: 2009-07-03 - 1599 PLN
od: 2009-07-04 do: 2009-07-16 - 1599 PLN
od: 2009-07-17 do: 2009-07-29 - 1599 PLN
od: 2009-07-30 do: 2009-08-11 - 1599 PLN
od: 2009-08-12 do: 2009-08-24 - 1599 PLN
          

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2009 All Rights Reserved